O nas

Falcon Energy

to nowoczesna, prężnie rozwijająca się firma oferująca rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii.

Podstawą naszej działalności jest sprzedaż oraz instalacja kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła. Dodatkowo świadczymy również kompleksowe usługi hydrauliczne.

 

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Dostarczając wysokiej jakości produkty i profesjonalne wykonawstwo oparte o wieloletnie doświadczenie naszych instalatorów, działamy przede wszystkim na terenie województwa podlaskiego.

Man installing alternative energy photovoltaic solar panels on roof

Co warte podkreślenia, każdorazowo stawiamy na pełną współpracę z klientem, nigdy nie pozostawiając go samemu sobie. Dlatego decydując się na skorzystanie z naszych usług na każdym etapie można liczyć na wsparcie ze strony dedykowanych specjalistów. Do ich zadań należy m. in.:

– pomoc w załatwianiu wszelkich formalności;

– udzielanie fachowych konsultacji technicznych;

– doradztwo w wyborze urządzenia i miejsca montażu;

– opieka gwarancyjna oraz serwis.

 

Naszymi partnerami są uznane w branży firmy: Hewalex, Selfa oraz Immergas. Szczycimy się uzyskanymi od nich autoryzacjami oraz korzystamy z produkowanych przez nich najwyższej jakości wyrobów w dziedzinie systemów solarnych, paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz kotłów gazowych.

Zapraszamy do współpracy